Geçmiş Etkinlikler Sektör Günleri

ONLİNE KARİYER GÜNLERİ

EBİTET “Online Kariyer Günleri” etkinliğiyle karşınızdaydı. 17-18 Nisan’da kariyerinize yön vermenizi sağlayacak eğitimlerin ve sektörün başarılı firmalarının yer aldığı keyifli bir etkinlik gerçekleştirdik.   Etkinliğimiz tüm üniversite ve bölümlere açıktı.  Etkinliğimiz sertifikalıydı.Online Kariyer Günleri Etkinliğimizin Konukları;Pilot Taylan SARIKEÇEIAM İNOVASYON VE AR-GE MERKEZİ A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı & Kurucusu Tuğba ÖZDENALSistem ve İş Analizi Müdürü Zekeriya KÖSELC WAIKIKI İnsan Kaynakları İş Ortağı Nazan KAYAYOUTHALL Co-Founder Elis YILMAZ AYKANSmart Energy İnsan Kaynakları Uzmanı
Geçmiş Etkinlikler Tea Talk

ICEO: Tea & Talk

EBİTET ICEO: TEA&TALK etkinliğiyle 11 Nisan Pazar günü saat 17.00’da sizlerleydi.Konuğumuz IN GROUP GELECEK DİREKTÖRÜ VE YÖNETİM KURULU ÜYESİ Toygun TUNÇER.Çayını/kahvesini hazırlayan herkes etkinliğimizde bizimleydi... Etkinliğimiz tüm üniversite ve bölümlere açıktı.  
Geçmiş Etkinlikler Teknik Geziler

Oba Perdesan Online Teknik Gezi

EBİTET yeni dönemin ilk teknik gezisi ile karşınızdaydı. 15 Mart Pazartesi 15.00'te Oba Perdesan ile kontenjan sınırımızın olmadığı bir teknik gezi gerçekleştirdik. Etkinliğimiz tüm üniversite ve bölümlere açıktı.  Etkinliğimiz ücretsiz ve sertifikalıydı.
Geçmiş Etkinlikler Sektör Günleri

Sektörde Kadının Gücü

Ebitet “Sektörde Kadının Gücü” isimli 8 Mart etkinliğiyle sizlerleydi. Sektörde kendini kanıtlamış, başarılı 4 kadın konuşmacımızın olduğu etkinliğimiz 08.03.2021 tarihinde 14.00’da Microsoft Teams üzerinden gerçekleştirdik. Etkinliğimiz tüm üniversite ve bölümlere açıktı. Sektörde Kadının Gücü Etkinliğimizin Konukları;Gelecekteki Sen Kurucusu İnci Abay CANSABUNCUGoGlobal Kurucu Ortağı Esra TALUWomen on Stage Kurucusu ve CEO'su Eylem Demir ŞENTÜRKPharmacist, Luna Management  Consultancy Kurucusu Ayla KURTULUŞ Previous Next
Geçmiş Etkinlikler Tea Talk

ICEO: Tea & Talk

EBİTET ICEO: TEA&TALK etkinliğiyle 15 Ocak Cuma günü saat 13.30'da sizlerleydi.Konuğumuz olarak ASSAN FOODS İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ Selami Tosun bizlerleydi.. Etkinliğimiz tüm üniversite ve bölümlere açıktı.  Etkinliğimiz ücretsiz ve sertifikalıydı.